مشاوره در زمینه خرید ملک

+90 533 270 86 11
ترکیش ایرلاینز تورهای خود را در استانبول برای مسافران ترانزیتی از سر می گیرد
  • 06/07/2022
  • Investment in Turkey
  • 239

ترکیش ایرلاینز پروژه «تورستانبول» را پس از تعلیق به دلیل شیوع ویروس کرونا مجدداز سر گرفت.

- این پروژه به مسافران ترانزیتی این امکان را می دهد که در تورهای رایگان استانبول در مدت زمان انتظار برای پروازهای خود شرکت کنند.

- به گفته احمد اولمستور معاون مدیر کل خطوط هوایی ترکیه، انتظار می رود حدود 60 هزار مسافر تا پایان سال از این تورها بهره مند شوند.

ترکیش ایرلاینز تورهای خود را برای مسافران ترانزیتی برای کاوش در بناهای تاریخی و فرهنگی استانبول از سر گرفته است.

ترکیش ایرلاینز روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که پروژه «تورستانبول» را پس از توقف آن در سال 2020 به دلیل همه‌گیری کرونا از سر گرفته است.

ترکیش ایرلاینز برای مسافران ترانزیت بین المللی که زمان انتظار برای پرواز بعدی آنها در فرودگاه استانبول بین 6 تا 24 ساعت است، تورهای رایگان برگزار می کند.

تورها از فرودگاه استانبول حرکت می کنند، مسافران با همراهی راهنمایان از مکان های تاریخی شهر بازدید می کنند و سپس به فرودگاه بازگردانده می شوند.

معاون مدیر کل خطوط هوایی ترکیش، احمد اولمستور، گفت که هدف آنها ازاین پروژه معرفی فرهنگ ترکیه و مکان های دیدنی منحصر به فرد استانبول و کمک به ارتقای فعالیت گردشگری در این کشور است.

وی اظهار داشت: ترکیش ایرلاینز این پروژه را در سال 2009 راه اندازی کرد و تا امروز حدود 350 هزار مسافر از آن بهره مند شده اند.

تورها با در نظر گرفتن زمان بندی مسافران ترانزیتی سازماندهی می شوند.

مسافران می توانند از میان 6 تور مختلف که روزانه برگزار می شود، تور مناسب خود را انتخاب کنند.

از برجسته ترین مکان هایی که شرکت کنندگان در این تورها از آن بازدید می کنند، می توان به مسجد سلطان احمد و ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، موزه علم و فناوری در تمدن اسلامی و دیگر بناهای تاریخی و فرهنگی استانبول اشاره کرد.

whatsapp